logo

Nábytok je pre domov nenahraditeľný doplnok, dlhodobá investícia. Práve preto je dôležité aby ste si pri kúpe vybrali nábytok, ktorý zodpovedá Vášmu vkusu, je kvalitný, trvácny a pohodlný.

Kontakt

0903565483 beunabytok@gmail.com info@vasinterier.sk

Materasso San Remo

DomovMatrace MaterassoMaterasso San Remo

Materasso San Remo

od 334.50

POŤAH MATRACA
V poťahu ALGUA sú v mikrokapsuliach naviazané výťažky z morských rias Spirulina, ktoré obsahujú 11 prírodných vitamínov, 10 minerálov, 18 aminokyselín, 3 mastné kyseliny, betakarotén, železo a množstvo antioxidantov a proteínov. Počas spánku dochádza k uvoľňovaniu týchto látok a tie majú blahodarný účinok na ľudskú pokožku. Ide o „Health&Beauty“ koncept, keď pri spánku podstupujeme wellness terapiu.
JADRO MATRACA
Lenivá pena, značková pena NIGHTFLY, značková pena ELIOCELL.

Mám záujem o produkt - zaslať dopyt
Kategória:
Popis

Popis

Základom matraca SAN REMO je pena NIGHTFLY. Je to materiál, ktorý prekonáva bežný štandard bodovej elasticity, takže vyniká schopnosťou detailne kopírovať telo užívateľa. Tým je zaistená optimálna opora chrbtice, potrebná na správnu relaxáciu počas spánku. Pena NIGHTFLY disponuje nielen vysokým komfortom, ale tiež vysokou odolnosťou voči trvalým deformáciám. Matrac sa vyrába v prevedení s mäkšou a tvrdšou stranou. Pocitový komfort je umocnený poťahom prešitým s pamäťovou penou.

Technické parametre

Kolekcia Materasso
Výška 20 cm
Tvrdosť
Fyziosystém  
Nosnosť 150 kg
Polohovateľný rošt Áno
Prateľnosť poťahu Áno, ručne 30°C
Pri zdravotných problémoch Bolesti krížov, Reuma, Studené nohy
Záruka (roky) 5
Kategória
Vysoká nosnosť, Partnerské, Sendvič, Eliocell