logo

Nábytok je pre domov nenahraditeľný doplnok, dlhodobá investícia. Práve preto je dôležité aby ste si pri kúpe vybrali nábytok, ktorý zodpovedá Vášmu vkusu, je kvalitný, trvácny a pohodlný.

Kontakt

0903565483 beunabytok@gmail.com info@vasinterier.sk

Materasso Amalfi

DomovMatrace MaterassoMaterasso Amalfi

Materasso Amalfi

od 469.50

POŤAH MATRACA
LYOCELL – materiál, ktorého vlastnosti ho predurčujú na výrobu matracov. Kvalitné vlákno robí túto látku zamatovo hebkú, dobre drží tvar a pôsobí luxusným dojmom. LYOCELL je prírodný produkt, ktorého základom je drevná celulóza.

JADRO MATRACA
– 3 cm veľmi jemnej peny AIRGEL v poťahu, – 3 cm vysoko elastická pena NIGHTFLY, – 6 cm špeciálnej profilovanej peny LAVENDER, s obsahom esenciálneho oleja s výťažkami z liečivej levandule, – 10 cm peny ELIOCELL

Mám záujem o produkt - zaslať dopyt
Kategória:
Popis

Popis

POŤAH MATRACA
LYOCELL – materiál, ktorého vlastnosti ho predurčujú na výrobu matracov. Kvalitné vlákno robí túto látku zamatovo hebkú, dobre drží tvar a pôsobí luxusným dojmom. LYOCELL je prírodný produkt, ktorého základom je drevná celulóza. LYOCELL dobre absorbuje a odvádza vlhkosť, rýchlo odvetráva, čím zaisťuje vysokú hygienu matraca. Materiál je prirodzene antibakteriálny. Poťah je odnímateľný a prateľný na 60 °C. Poťah je navyše vybavený manipulačnými úchytmi.

JADRO MATRACA
– 3 cm veľmi jemnej peny AIRGEL v poťahu, – 3 cm vysoko elastická pena NIGHTFLY, – 6 cm špeciálnej profilovanej peny LAVENDER, s obsahom esenciálneho oleja s výťažkami z liečivej levandule, – 10 cm peny ELIOCELL

POPIS
Matrac poskytujúci pevnejšiu a stabilnú oporu s exkluzívnym komfortom vrchnej plochy na ležanie. Solídny základ jadra matraca tvorí overená pena Eliocell hustoty 35 kg/m³. Stredná vrstva z peny Lavender (40 kg/m³) vďaka špeciálnej profilácií zabezpečuje dobrý odvod prebytočného tepla a vlhkosti z jadra matraca. Zárukou komfortného spánku je potom vrstva peny NIGHTFLY. Tento materiál prekonáva bežný štandard bodovej elasticity, takže vyniká schopnosťou detailne kopírovať telo užívateľa. Pena NIGHTFLY disponuje nielen vysokým komfortom, ale aj dobrou odolnosťou voči trvalým deformáciám. Pocit luxusu umocňuje spracovanie poťahu, ktorý je prešitý s 3 cm veľmi jemnej peny Airgel. Tá navyše optimálne „hospodári“ s teplom, takže bráni nad-mernému poteniu a prehrievaniu organizmu.

Technické parametre

Kolekcia Materasso
Výška 23 cm
Tvrdosť
Fyziosystém  
Nosnosť 150 kg
Polohovateľný rošt Áno
Prateľnosť poťahu Áno, ručne 30°C
Pri zdravotných problémoch Bolesti krížov
Záruka (roky) 5
Kategória
Vysoká nosnosť, Partnerské, Seniorské, Sendvič, Studená pena