logo

Nábytok je pre domov nenahraditeľný doplnok, dlhodobá investícia. Práve preto je dôležité aby ste si pri kúpe vybrali nábytok, ktorý zodpovedá Vášmu vkusu, je kvalitný, trvácny a pohodlný.

Kontakt

0903565483 beunabytok@gmail.com info@vasinterier.sk

O nás

DomovO nás

BEU NÁBYTOK – VÁŠ INTERIÉR

Nábytok je pre domov nenahraditeľný doplnok, dlhodobá investícia. Práve preto je dôležité, aby ste si pri kúpe vybrali nábytok, ktorý zodpovedá Vášmu vkusu, je kvalitný, trvácny a pohodlný.

Spoločnosť BEU Interiér bola založená v roku 2006 s cieľom ponúknuť a zabezpečiť zákazníkom hlavne kvalitný nábytok za prijateľnú cenu a taktiež pokryť celý rad služieb od grafického návrhu, výroby, až po dodávku a montáž.

Naše stolárstvo sa zameriava na výrobu a montáž nábytku na mieru. Vstavané šatníky, vitríny, kuchyne, stoly, postele, komody, nočné stolíky alebo čokoľvek podľa Vašej predstavy vo viac ako 200 farbách, dekoroch a materiáloch.

Chceli by ste si nábytok vytvoriť a zmontovať sami? Pre šikovných kutilov dodávame aj samostatný ohranený porez podľa Vami zadaných rozmerov a vo farbe podľa Vašej predstavy.

Do našej ponuky sme zaradili množstvo dekoratívnych tapiet aj fototapiet ktoré oživia Vaše steny (viac ako 700 motívov fototapiet s možnosťou výberu vlastných motívov). Takisto ponúkame množstvo výrobkov, ktoré si môžete objednať z katalógov našich dodávateľov za bezkonkurenčné ceny, napríklad široký výber sedacieho nábytku, kancelárskeho nábytku, kuchynských stoličiek, jedálenských súprav a mnoho iného!

– Príjemný odpočinok a v prvom rade zdravý spánok Vám zaručia kvalitné zdravotné matrace, vankúše a doplnky od najlepších výrobcov. Pozrieť a vyskúšať si ich môžete u nás na predajni.
 Interiérové  a bezpečnostné dvere cenovo dostupné pre každého zákazníka. Pre náročnejších ponúkame interiérové dvere na mieru do moderných aj klasických interiérov, aj z masívneho dreva.
– Bytové doplnky z prírodného kameňa, pracovné dosky na kuchynské linky stoly a barové pulty, obloženie krbov, parapetné dosky a iné zaujímavé výrobky z kameňa.
– Samozrejmosťou zostáva kvalita komponentov, materiálov aj remeselného spracovania. A to nie je zďaleka všetko! Navštívte našu predajňu a objavte všetky možnosti a výhody ktoré ponúkame.

Váš interier, naša vášeň

Vysnívajte si svoje ideálne obydlie a my vám ho pomôžeme zrealizovať

Interiérové a bezpečnostné dvere

Interiérové a bezpečnostné dvere cenovo dostupné pre každého zákazníka. Pre náročnejších ponúkame interiérové dvere podľa želania na mieru aj z exotických drevín.

Široký sortiment bytových doplnkov

Bytové doplnky z prírodného kameňa, pracovné dosky na kuchynské linky stoly a barové pulty, obloženie krbov, parapetné dosky a iné zaujímavé výrobky z kameňa.

Kvalita materiálov a remeselné spracovanie

Samozrejmosťou zostáva kvalita komponentov, materiálov aj remeselného spracovania. A to nie je zďaleka všetko! Navštívte našu predajňu a objavte všetky možnosti a výhody ktoré ponúkame!