logo

Nábytok je pre domov nenahraditeľný doplnok, dlhodobá investícia. Práve preto je dôležité aby ste si pri kúpe vybrali nábytok, ktorý zodpovedá Vášmu vkusu, je kvalitný, trvácny a pohodlný.

Kontakt

0903565483 beunabytok@gmail.com info@vasinterier.sk

Nábytok na mieru

DomovSlužbyNábytok na mieru

VÝROBA NÁBYTKU NA MIERU

Kuchyne, šatníky, skrine, komody, postele, nočné stolíky, poličky a zostavy, nábytok do predsiene, kúpeľne, obývačky, jedálne …

________________________________________________

Nábytok na mieru sa vyrába z laminovanej drevotrieskovej dosky (LDTD), v rôznych farebných prevedeniach a dekoroch podľa sortimentu vyrábaných DTD. Veľkou prednosťou nášho nábytku je plastová hrana (ABS) v hrúbke 2 mm, lepená tavným lepidlom alebo laserovou technológiou. Takto vyrobený nábytok je vyvinutý aj pre enormné pracovné zaťaženie, je odolný voči bežne používaným chemikáliám a mechanickému poškodeniu.

Niekoľko rád, na čo sa pripraviť pred prvou návštevou u nás

  • V prvom rade odporúčame orientačne zamerať priestor, v ktorom by ste chceli mať Váš vysnívaný nábytok, vstavanú skriňu, kuchyňu, obývačku, šatník alebo obchodný priestor. Na orientačnú kalkuláciu postačuje približné zameranie. V prípade, že si nábytok objednáte, príde k Vám náš technik a priestor presne premeria, prípadne poradí s výhodnejším riešením a výberom materiálov.
  • Zaznamenajte si výšku, šírku (dĺžku) a hĺbku priestoru, prípadne iné rozmery, ktoré súvisia s vyčleneným priestorom na nábytok.
  • V prípade šatníka alebo skrine, skúste doma pri zameriavaní pouvažovať, čo všetko chcete v novej skrini uskladňovať. Budete tak pripravený na naše otázky pri návrhu Vašej skrine.
  • Pri objednávke sa skladá záloha vo výške cca 50% z predbežnej ceny s DPH, v hotovosti. Doplatok sa uhrádza pred montážou priamo v predajni.
  • Technik Vám po montáži odovzdá funkčnú vstavanú skriňu alebo kuchynskú linku podľa dodacieho listu a preberací protokol.
  • Voľne stojaci nábytok, ako napríklad postele, komody, stoly, stolíky, nie je potrebné zameriavať našimi technikmi. V tomto prípade zadávate rozmery nábytku pri objednávke.

VSTAVANÉ ŠATNÍKY

Záujem o vstavané skrine neustále rastie. Je to dôsledok toho, že veľa krát zápasíme s nedostatkom priestoru a potrebujeme uložiť množstvo rôznorodých vecí prehľadne, ale najmä tak, aby zaberali čo najmenej miesta. Okrem toho by mali skrášľovať interiér a nebudiť dojem, že sú kusom ďalšieho nábytku. Preto v mnohých domoch, či bytoch nahrádzajú chýbajúci šatník. Aby naplnili tieto požiadavky, sú vo väčšine prípadov konštruované od podlahy po strop. Široká ponuka materiálov (LDTD, lacobely, sklá, zrkadlá), ako aj ich vzájomná ľubovoľná kombinácia, umožňuje uplatnenie individuálnych požiadaviek pri ich funkčnom ako aj dizajnovom vyhotovení. Dizajn dverí je veľmi dôležitý, pretože dodáva vstavanej skrini ten správny vzhľad. Základom vstavaných skríň sú police, vešiakové tyče a vnútorné zásuvky. Okrem toho je možné ich vybaviť aj ďalšími praktickými doplnkami, ktoré zvyšujú jej využitie (drôtené koše, výsuvné a sklopné vešiaky, držiaky na kravaty, opasky). V dobre dosiahnuteľnej spodnej časti sú umiestňované veci ktoré používame denno denne, naopak v hornej časti sú veci sezónneho charakteru, prípadne nadrozmerné veci ako napríklad cestovné tašky, kufre.

POUŽITÉ MATERIÁLY

Sklá

Dodajú Vašej vstavanej skrini eleganciu, lesk a dosiahnete nimi ten správny efekt. Navyše zrkadlá opticky zväčšia obytný priestor a vďaka možnej konštrukcie od zeme až po strop v nich uvidíte celú postavu. Mysleli sme pri tom aj na bezpečnosť, preto sú zo zadnej strany opatrené bezpečnostnou fóliou, ktorá síce nezabráni ich rozbitiu, ale zabráni roztriešteniu skla. Zároveň zabraňuje poškrabaniu skla, alebo zrkadla z druhej strany. V ponuke je viacero zrkadiel ( bronzové, strieborné, grafitové), neprehľadných skiel (lacobelov – nepriehľadné lakované sklá), či priehľadné sklo (lakomat).

Laminované drevotrieskové dosky

Sú veľkoplošné tabule vyrábané v širokej škále drevo dekorov a uni farieb od popredných výrobcov (Egger, Kronospan, Bučina, Wodego, Kaindl). Používajú sa na konštrukciu posuvný dverí v hrúbke 10 mm ako aj na nosné prvky vnútra vstavanej skrine v hrúbke 18 mm. Povrch je odolný voči krátkodobému pôsobeniu vody, zvýšenej teplote a bežným chemikáliám používaným v domácnosti.

Hrany

Na vnútro vstavaných skríň používame výlučne 2 mm ABS hranu. Táto hrana je nalepená v špeciálnej olepovacej linke pri vysokej teplote a tlaku, vďaka čomu sa neodlepuje, nie je možné ju rukami roztrhnúť ani natiahnuť. Na hrane je dvojmilimetrový rádius, vďaka čomu je dotyk s takouto hranou príjemný.

Široký výber dekórov v rôznych farbách