logo

Nábytok je pre domov nenahraditeľný doplnok, dlhodobá investícia. Práve preto je dôležité aby ste si pri kúpe vybrali nábytok, ktorý zodpovedá Vášmu vkusu, je kvalitný, trvácny a pohodlný.

Kontakt

0903565483 beunabytok@gmail.com info@vasinterier.sk

Nábytok na mieru

DomovSlužbyNábytok na mieru

Kuchyne

Keďže kuchyne nám slúžia a robia radosť niekoľko rokov, nemali by sa stať bežným spotrebným tovarom. Či bude ich dominantným motívom minimalistický dizajn, alebo sa rozhodnete pre vyhotovenie v klasickom vzhľade, stabilná konštrukcia a odolnosť by mali ísť ruka v ruke s funkčnými parametrami. Dajte si preto záležať na precíznom vyhotovení a vyberte si overeného dodávateľa, ktorý pracuje s kvalitnými materiálmi. Kuchyňa sa tak stane výnimočným miestom gurmánskych pôžitkov a príjemne strávených chvíľ, ktoré umocní aj vizuálny zážitok z nábytku.

Šatníky

Chcete mať svoje veci prehľadne uložené a pritom čo najefektívnejšie využiť i obmedzené priestorové možnosti? Vstavaná skriňa či šatník na mieru sú riešením vašich želaní. Konštrukcia zohľadňujúca špecifiká priestoru a potrieb užívateľa, ako aj široká ponuka materiálov a doplnkov, umožňuje dosiahnuť príťažlivý dizajn a praktický charakter šatníka. Nadčasový kus nábytku súčasne skrášli váš interiér a stane sa funkčnou súčasťou vášho priestoru. Navrhnite si šatník podľa svojich predstáv a doprajte si praktické úložisko, ktorého príťažlivý vzhľad sa stane neoddeliteľnou súčasťou vašej domácej pohody.

Vstavané skrine

Záujem o vstavané skrine neustále rastie. Je to dôsledok toho, že veľa krát zápasíme s nedostatkom priestoru a potrebujeme uložiť množstvo rôznorodých vecí tak, aby zaberali čo najmenej miesta. Preto v mnohých domoch, či bytoch nahrádzajú chýbajúci šatník. Aby naplnili tieto požiadavky, sú vo väčšine prípadov konštruované od podlahy po strop. Široká ponuka materiálov umožňuje uplatnenie individuálnych požiadaviek pri ich funkčnom ako aj dizajnovom vyhotovení. Dizajn dverí je veľmi dôležitý, pretože dodáva vstavanej skrini ten správny vzhľad. Okrem toho je možné ich vybaviť aj ďalšími praktickými doplnkami, ktoré zvyšujú jej využitie (drôtené koše, výsuvné a sklopné vešiaky, držiaky na kravaty, opasky).

Doplnky

Zaujmite originálnym prevedením a dodajte svojmu interiéru svieži nádych. Dizajnové doplnky z prírodného kameňa spravia z vášho domova elegantný príbytok a posunú ho na nový level. Vysoká kvalita a prémiové remeselné spracovanie podčiarknu vkus domácich a vášmu domovu tak dodajú punc nevšednosti. Krása ukrytá v ich premyslenom detaile a zážitok z nevšedného dizajnu je navyše krokom k dosiahnutiu trvalej harmónie, v ktorej má každý prvok svoje pevné miesto.  Vyberte si z množstva bytových doplnkov, dekoratívnych tapiet či stoličiek a stavte na rokmi overenú kvalitu od spoľahlivého dodávateľa.

POUŽITÉ MATERIÁLY

Dodajú Vašej vstavanej skrini eleganciu, lesk a dosiahnete nimi ten správny efekt. Navyše zrkadlá opticky zväčšia obytný priestor a vďaka možnej konštrukcie od zeme až po strop v nich uvidíte celú postavu. Mysleli sme pri tom aj na bezpečnosť, preto sú zo zadnej strany opatrené bezpečnostnou fóliou, ktorá síce nezabráni ich rozbitiu, ale zabráni roztriešteniu skla. Zároveň zabraňuje poškrabaniu skla, alebo zrkadla z druhej strany. V ponuke je viacero zrkadiel ( bronzové, strieborné, grafitové), neprehľadných skiel (lacobelov – nepriehľadné lakované sklá), či priehľadné sklo (lakomat).

Veľkou prednosťou nášho nábytku je plastová hrana (ABS) v hrúbke 2 mm, lepená tavným lepidlom alebo laserovou technológiou. Takto vyrobený nábytok je vyvinutý aj pre enormné pracovné zaťaženie, je odolný voči bežne používaným chemikáliám a mechanickému poškodeniu.

Nábytok na mieru sa vyrába z laminovanej drevotrieskovej dosky (LDTD), v rôznych farebných prevedeniach a dekoroch podľa sortimentu vyrábaných DTD. Všetky dostupné farebné prevedenia dekorov si môžete pozrieť na našej stránke – Dekor materiálov.

Sú veľkoplošné tabule vyrábané v širokej škále drevo dekorov a uni farieb od popredných výrobcov (Egger, Kronospan, Bučina, Wodego, Kaindl). Používajú sa na konštrukciu posuvný dverí v hrúbke 10 mm ako aj na nosné prvky vnútra vstavanej skrine v hrúbke 18 mm. Povrch je odolný voči krátkodobému pôsobeniu vody, zvýšenej teplote a bežným chemikáliám používaným v domácnosti.

Niekoľko rád, na čo sa pripraviť pred prvou návštevou u nás