logo

Nábytok je pre domov nenahraditeľný doplnok, dlhodobá investícia. Práve preto je dôležité aby ste si pri kúpe vybrali nábytok, ktorý zodpovedá Vášmu vkusu, je kvalitný, trvácny a pohodlný.

Kontakt

0903565483 beunabytok@gmail.com info@vasinterier.sk

Nábytkárske polotovary

DomovSlužbyNábytkárske polotovary

Rezanie veľkoplošného materiálu

Každý, kto má záujem o lacné a zároveň kvalitné kuchyne, vstavané skrine, či iný bytový nábytok, ale cenové ponuky od predajcov sa mu zdajú príliš vysoké, je zručný a dokáže si zmontovať nábytkové dielce svojpomocne, prípadne chce výrazne zlacniť výrobu nábytku, ponúkame službu rezanie a olepovanie veľkoplošného materiálu, podľa zákazníkom zadaných rozmerov. Okrem pravouhlých dielcov ponúkame aj výrobu atypických tvarov frézovaných na CNC centre. Takéto atypické tvary je možné zároveň olepiť, vzájomne zlepovať, navŕtať otvory na pánty, a pod. Celá výroba je realizovaná na kvalitnej počítačmi riadenej CNC technológii.

  • Štandardná dodacia dobe je 15 pracovných dní, skorší termín dohodou
  • Označenie každého dielca výrobný štítkom s rozmermi, typom materiálu a použitou ABS hranou
  • Kvalitná nemecká a rakúska CNC technológia
  • Výroba atypických tvarov
  • Rezanie pracovných dosák a vyhotovenie zámkového spoja na CNC centre
  • Pri dekoroch rezaných na m2, platíte len za materiál, ktorý skutočne potrebujete, v prípade záujmu je možné rezanie aj na celé tabule
  • Použitá hranovacia páska ABS, v drevodekore alebo unifarbe predlžuje živostnosť nábytku

Vymeňte staré kuchynské  a nábytkové dvierka za nové podľa vašich predstáv!

Dvierka na kuchynské linky alebo akýkoľvek iný nábytok v modernom, rustikálnom, country aj sedliackom štýle. Fólia, masív, laminát, striekané, akrylové, vitráže, jednoduché sklo, vzorové výplne, drevené mriežky a mnoho iných doplnkov.

Široký výber dekórov v rôznych farbách