logo

Nábytok je pre domov nenahraditeľný doplnok, dlhodobá investícia. Práve preto je dôležité aby ste si pri kúpe vybrali nábytok, ktorý zodpovedá Vášmu vkusu, je kvalitný, trvácny a pohodlný.

Kontakt

0903565483 beunabytok@gmail.com info@vasinterier.sk

Materasso Beast Hydrolatex

DomovMatrace MaterassoMaterasso Beast Hydrolatex

Materasso Beast Hydrolatex

od 522.80

POŤAH MATRACA
látka s obsahom prírodných minerálov, ktoré vyžarovaním prirodzenej energie pozitívne ovplyvňujú vnútrotelovú „komunikáciu“ a prúdenie energetických tokov. Tie sú zodpovedné za správne fungovanie organizmu, čo je základný predpoklad pre predchádzanie chorobám a udržanie si zdravia. Účinky minerálnej terapie si môžete na sebe overiť za pomoci jednoduchého balančného testu. 

JADRO MATRACA
vysokopružná pena GREENGEL; luxusná HR-pena ANTRACIT s hustotou 45 kg/m3; jadro zo stabilnej peny HYDROLATEX; luxusná HR-pena ANTRACIT s hustotou 45 kg/m3; doporučený rošt: lamelový, pevný.

Mám záujem o produkt - zaslať dopyt
Kategória:
Popis

Popis

Matrac BEAST hydrolatex je v podstate nezničiteľný matrac. Je jedinečný svojimi vlastnosťami a nosnosťou až do 180 kg pri zachovaní príjemnej tuhosti. Jadro matraca je vyrobené z rokmi preverených kvalitných a veľmi stabilných materiálov. Poskytuje dokonalú a pevnú oporu tela tak potrebnú pre relax po náročnej fyzickej záťaži. Pre zvýšenie komfortu je jadro doplnené penou GREENGEL, ktorá zabezpečí príjemný pocit pre telo a zároveň plní funkciu regulácie tepla. Jej väčšia bunková štruktúra je zárukou dokonalého odvetrávania vlhkosti, čím je zabezpečené zdravšie a príjemnejšie klimatické prostredie počas spánku.

Technické parametre

Kolekcia Materasso
Výška 23 cm
Tvrdosť
Fyziosystém
Nosnosť 180 kg
Polohovateľný rošt Áno
Prateľnosť poťahu Áno, 60°C
Pri zdravotných problémoch Bolesti krížov, Potenie
Záruka (roky) 10
Kategória
Vysoká nosnosť, Antibakteriálne, Sendvič, Studená pena, Zdravotné