Technické parametre
| Kolekcia | Materasso |
| Výška | 22 cm |
| Tvrdosť | |
| Fyziosystém | 5 (počet zón tuhosti) |
| Nosnosť | 180 kg |
| Polohovateľný rošt | Nie |
| Prateľnosť poťahu | Áno, 60°C |
| Pri zdravotných problémoch | Alergie, Bolesti krížov, Potenie, Studené nohy |
| Záruka (roky) | 5 |
| Kategória |
Vysoká nosnosť, Partnerské, Seniorské, Sendvič, Lenivá pena
|




