logo

Nábytok je pre domov nenahraditeľný doplnok, dlhodobá investícia. Práve preto je dôležité aby ste si pri kúpe vybrali nábytok, ktorý zodpovedá Vášmu vkusu, je kvalitný, trvácny a pohodlný.

Kontakt

0903565483 beunabytok@gmail.com info@vasinterier.sk

Materasso KING

Materasso KING

od 944.80

POŤAH MATRACA
Tento poťah vyniká eleganciou, jemnosťou a je veľmi príjemný na dotyk. Vlákno z prírodného hodvábu obsahuje podobné bielkovinové látky ako ľudská koža, a preto na ňu blahodarne pôsobí. Vlákno navyše odoláva mikroorganizmom a nevyvoláva žiadne alergické reakcie.

JADRO MATRACA
Sofistikované spojenie pružín s penami extra triedy pre dosiahnutie kráľovského komfortu. Hybridný systém pružín zmierňuje napätie medzi vaším telom a povrchom matraca.

Mám záujem o produkt - zaslať dopyt
Kategória:
Popis

Popis

POŤAH MATRACA
Tento poťah vyniká eleganciou, jemnosťou a je veľmi príjemný na dotyk. Vlákno z prírodného hodvábu obsahuje podobné bielkovinové látky ako ľudská koža, a preto na ňu blahodarne pôsobí. Vlákno navyše odoláva mikroorganizmom a nevyvoláva žiadne alergické reakcie. Prírodný hodváb je doplnený prírodným bambusovým vláknom s antibakteriálnymi účinkami. Duté vlákno je upravené silikónovaním, čo mu dodáva výnimočnú nadýchanosť a nezľahavosť. Nadštandardná hmotnosť vlákna 300 gramov na m² tak umocňuje celkový komfort matraca. Prešitá v poťahu umožňuje dokonalejšie prispôsobenie sa povrchu matraca telu užívateľa. Vysoko elastická látka spoluvytvárajúca elasticitu celého poťahu je neodmysliteľná pre maximálne využitie tvarových vlastností jadra matraca. Poťah matraca King je vylepšený úchytmi, ktoré uľahčujú manipuláciu s matracom.

JADRO MATRACA
Sofistikované spojenie pružín s penami extra triedy pre dosiahnutie kráľovského komfortu. Hybridný systém pružín zmierňuje napätie medzi vaším telom a povrchom matraca. To umožnuje pene Visco prispôsobiť sa telu čo najoptimálnejším spôsobom. Pružnosť jadra, daná použitím taštičkových pružín, pomôže pri každej zmene polohy, preto otočenie na matraci je úplne jednoduché. Svojou výškou patrí medzi veľmi vysoké matrace, a preto použitím aj v nízkych posteliach vytvoríme „kráľovské spanie”.

Technické parametre

Kolekcia Materasso
Výška 41 cm
Tvrdosť
Fyziosystém 7 (počet zón tuhosti)
Nosnosť 150 kg
Polohovateľný rošt Nie
Prateľnosť poťahu Áno, 60°C
Pri zdravotných problémoch  
Záruka (roky) 10
Kategória
Vysoká nosnosť, Pružina, Lenivá pena, Studená pena, Zdravotné