Technické parametre
| Kolekcia | Materasso |
| Výška | 22 cm |
| Tvrdosť | |
| Fyziosystém | 7 (počet zón tuhosti) |
| Nosnosť | 95 kg |
| Polohovateľný rošt | Nie |
| Prateľnosť poťahu | Áno, 60°C |
| Pri zdravotných problémoch | Alergie, Bolesti krížov, Potenie |
| Záruka (roky) | 3 |
| Kategória |
Seniorské, Pružina, Studená pena, Zdravotné
|



