logo

Nábytok je pre domov nenahraditeľný doplnok, dlhodobá investícia. Práve preto je dôležité aby ste si pri kúpe vybrali nábytok, ktorý zodpovedá Vášmu vkusu, je kvalitný, trvácny a pohodlný.

Kontakt

0903565483 beunabytok@gmail.com info@vasinterier.sk

Materasso RAYON 20 H2

DomovMatrace MaterassoMaterasso RAYON 20 H2

Materasso RAYON 20 H2

od 654.50

POŤAH MATRACA
Vlákno VISCOSE, ako základ poťahu matraca, je vyrobené z drevnej celulózy. To zaručuje tkanine dobrú savosť, nekrčivosť, priedušnosť a jedinečnú prispôsobivosť pre dokonalú podporu bodovej elasticity jadra matraca. Poťahová tkanina je na dotyk veľmi jemná a komfortná. Jedinečný vtkávaný vzor pôsobí na matraci vysoko elegantným dojmom.
JADRO MATRACA
Pamäťová pena MIND FOAM®, ktorá je použitá pre vrchnú časť matraca, bola vyvinutá s cieľom dať dokonalú oporu ľudskému telu pri polohe v ľahu. Jej základom je viscoelastická pena doplnená o unikátnu schopnosť bodovej elasticity pri minimálnom protitlaku.

Mám záujem o produkt - zaslať dopyt
Kategória:
Popis

Popis

MATRAC S MINIMÁLNYM PROTITLAKOM NA VAŠE TELO Rozmaznávajte vaše telo na matraci RAYON. Vysoká vrstva vysokokvalitnej pamäťovej peny umožní rovnomerné rozloženie hmotnosti vášho tela po celom povrchu matraca pri minimálnom protitlaku. Tento jav je tiež popisovaný ako stav beztiaže. Vysoká vrstva vysoko kvalitnej pamäťovej peny MIND FOAM® dokonale reaguje na teplotu vášho tela, čo eliminuje vznik bodov s vysokým protitlakom. Výsledkom je lepšie prekrvenie a kľudnejší spánok bez neustálych zmien polohy tela. Dokonalé tvarovanie matraca poskytuje vášmu krku, chrbtu, ramenám a nohám ideálnu oporu. Vaše telo sa tak počas spánku nachádza v správnej anatomickej polohe. Matrac RAYON sa vyrába v dvoch verziách tuhosti H2 / H3 a taktiež v dvoch výškach 20 a 25 cm.

Technické parametre

Kolekcia Materasso
Výška 20 cm
Tvrdosť
Fyziosystém 7 (počet zón tuhosti)
Nosnosť 130 kg
Polohovateľný rošt Áno
Prateľnosť poťahu Áno, 60°C
Pri zdravotných problémoch Bolesti krížov, Reuma, Studené nohy
Záruka (roky) 5
Kategória
Sendvič, Lenivá pena, Studená pena