logo

Nábytok je pre domov nenahraditeľný doplnok, dlhodobá investícia. Práve preto je dôležité aby ste si pri kúpe vybrali nábytok, ktorý zodpovedá Vášmu vkusu, je kvalitný, trvácny a pohodlný.

Kontakt

0903565483 beunabytok@gmail.com info@vasinterier.sk

Materasso San Marino T3

DomovMatrace MaterassoMaterasso San Marino T3

Materasso San Marino T3

od 434.70

POŤAH MATRACA
Poťah matraca GREENTEX vyniká v ochrane matraca pred alergénmi, vďaka využitiu probiotík, ktoré zbavujú látku alergénov. Pohlcujú vlhkosť a zabraňujú tak vzniku plesní, spotrebovávajú potravu roztočom a baktériám, čím efektívne znižujú ich výskyt. Tiež odstraňujú prípadný nežiaduci zápach. Laboratórne testy renomovaných inštitúcií preukázali, že táto probiotická úprava dokáže látku dlhodobo udržať bez alergénov. Látka GREENTEX je priamo predurčená pre všetky skupiny alergikov a astmatikov.
JADRO MATRACA
T3
– 2 cm lenivej peny v poťahu.
– 4 cm pamäťovej peny MINDFOAM.
– 6 cm značkovej peny NIGHTFLY.
– 7 cm značkovej peny ELIOCELL.

Mám záujem o produkt - zaslať dopyt
Kategória:
Popis

Popis

Matrac SAN MARINO rešpektuje vašu výnimočnosť a individuálne potreby, a preto ponúka dve tuhosti jadra. Kombinuje v sebe pokrokové peny na dosiahnutie maximálneho komfortu. Vrchná vrstva poskytuje absolútny pocit luxusu vďaka pene MINDFOAM. Je to značková pamäťová pena najnovšej generácie. Poskytuje vysoký komfort aj v chladnom prostredí a výrazne rýchlejšiu prispôsobivosť pri zmene polohy. Nosná časť matraca sa vyrába vo verziách T2 a T3. Celkový komfort je umocnený poťahom prešitým s pamäťovou penou.

Technické parametre

Kolekcia Materasso
Výška 20 cm
Tvrdosť
Fyziosystém  
Nosnosť 150 kg
Polohovateľný rošt Áno
Prateľnosť poťahu Áno, ručne 30°C
Pri zdravotných problémoch Alergie, Bolesti krížov, Reuma
Záruka (roky) 5
Kategória
Vysoká nosnosť, Partnerské, Sendvič, Eliocell, Lenivá pena