Technické parametre
| Kolekcia | Materasso |
| Výška | 12 cm |
| Tvrdosť | |
| Fyziosystém | – |
| Nosnosť | 100 kg |
| Polohovateľný rošt | Nie |
| Prateľnosť poťahu | Áno, 60°C |
| Pri zdravotných problémoch | Alergie |
| Záruka (roky) | 2 |
| Kategória |
|
od 129.80€
POŤAH MATRACA
Poťah GREENFIRST prešitý dutým PES vláknom. gramáž 200 g/m².
JADRO MATRACA
Komfortná PUR-pena s hustotou 25 kg/m³.
POPIS
Základný jednoduchý penový matrac, vyrobený z jedného bloku komfortnej mäkčenej PUR-peny, s možnosťou dodania v troch výškach: 12, 16 a 20 cm. Snímateľný, prateľný poťah GREENFIRST je obzvlášť vhodný pre alergikov, nakoľko nevytvára živnú pôdu pre nežiaduce mikroorganizmy. Možnosť prať do 60°C.
| Kolekcia | Materasso |
| Výška | 12 cm |
| Tvrdosť | |
| Fyziosystém | – |
| Nosnosť | 100 kg |
| Polohovateľný rošt | Nie |
| Prateľnosť poťahu | Áno, 60°C |
| Pri zdravotných problémoch | Alergie |
| Záruka (roky) | 2 |
| Kategória |
|