Technické parametre
| Kolekcia | Materasso |
| Výška | 20 cm |
| Tvrdosť | |
| Fyziosystém | 7 (počet zón tuhosti) |
| Nosnosť | 130 kg |
| Polohovateľný rošt | Áno |
| Prateľnosť poťahu | Áno, 60°C |
| Pri zdravotných problémoch | Alergie, Bolesti hlavy, Bolesti krížov, Potenie, Reuma |
| Záruka (roky) | 10 |
| Kategória |
Prírodné, SWISS, Studená pena
|




