logo

Nábytok je pre domov nenahraditeľný doplnok, dlhodobá investícia. Práve preto je dôležité aby ste si pri kúpe vybrali nábytok, ktorý zodpovedá Vášmu vkusu, je kvalitný, trvácny a pohodlný.

Kontakt

0903565483 beunabytok@gmail.com info@vasinterier.sk

Materasso VALMONT 25 H3

DomovMatrace MaterassoMaterasso VALMONT 25 H3

Materasso VALMONT 25 H3

od 503.80

POŤAH MATRACA
Vlákno TENCEL tvoriace základ tkaniny skvele kontroluje klímu a odvádza vlhkosť.
Unikátna látka je tvorená štruktúrou veľmi jemných z dreva získaných vlákien, ktoré vytvárajú v lôžku suchú a príjemnú mikroklímu pre zdravé spanie.
JADRO MATRACA
Jadro matraca je profilované do siedmych zón, čo pri vyššej tuhosti peny ELIOCELLzaisťuje optimálnu oporu vášho tela pri spaní. Matrac zároveňdokonale spolupracuje s lamelovým roštom.

Mám záujem o produkt - zaslať dopyt
Kategória:
Popis

Popis

TVAROVÉ DUTÉ VLÁKNO HOLLOW-FILL
Duté vlákno je upravené silikónovaním, čo mu dodáva výnimočnú nadýchanosť a tvarovú stálosť. Nadštandardná hmotnosť vlákna, 300 g/m², tak umocňuje celkový komfort matraca.
SPODNÁ TKANINA ELASTAN
Vysoko elastická tkanina spoluvytvárajúca elasticitu celého poťahu je neodmysliteľná pre maximálne využitie tvarových vlastností jadra matraca. Tkanina súčasne chráni jadro matraca proti znečisteniu.
POPIS
TUHŠÍ MATRAC S DOKONALOU OPOROU CHRBTICE Matrac VALMONT je ideálnou voľbou pre tých, ktorí preferujú tuhší matrac. Pena ELIOCELL s vysokou objemovou hustotou je profi lovaná do 7 zón s ohľadom na optimálnu oporu ľudského tela. Jadro matraca VALMONT je vyrobené z výnimočnej peny ELIOCELL, ktorej štruktúra je tvorená z miliónov mikropórov. Porézna štruktúra zaručuje vzdušnosť, vyššiu životnosť a materiálovú stálosť matraca. Matrac VALMONT sa vyrába v dvoch verziách tuhosti H3 / H5 a taktiež v dvoch výškach 18 cm a 25 cm.

Technické parametre

Kolekcia Materasso
Výška 25 cm
Tvrdosť
Fyziosystém 7 (počet zón tuhosti)
Nosnosť 130 kg
Polohovateľný rošt Áno
Prateľnosť poťahu Áno, 60°C
Pri zdravotných problémoch Alergie, Bolesti krížov, Potenie
Záruka (roky) 5
Kategória
Eliocell