logo

Nábytok je pre domov nenahraditeľný doplnok, dlhodobá investícia. Práve preto je dôležité aby ste si pri kúpe vybrali nábytok, ktorý zodpovedá Vášmu vkusu, je kvalitný, trvácny a pohodlný.

Kontakt

0903565483 beunabytok@gmail.com info@vasinterier.sk

Magniflex Magnigel Dual 9 Firm

DomovMagniflex, MatraceMagniflex Magnigel Dual 9 Firm

Magniflex Magnigel Dual 9 Firm

 

Atraktívny snímateľný a prateľný poťah z viskózy
Vrstva gélové peny Magnigel prešitá do poťahu (1 cm)
Vrstva pamäťovej peny Memoform prešitá do poťahu (1 cm)
Gélová pena Magnigel (1 cm)
Pamäťová pena Memoform (2 cm)
Studená pena Elioform (15 cm)
Cena na vyžiadanie

 

Kategórie: ,
Popis

Popis

Matrac Magnigel Dual 9 Firm obsahuje revolučnú gélovú penu Magnigel, ktorá chladí ako gél a pritom je priedušná ako pena. Matrac je teda vhodný pre horkokrvných spáčov alebo do teplých ročných období. Vzhľadom k tomu, že matrac je obojstranný, v lete je možné využiť efekt gélovej peny a v zime je možné jadro otočiť Viskózový poťah s kruhovými ornamenty umožňuje priamy kontakt s jadrom matraca. Medzi jadrom matraca a poťahom nie je žiadna výplň ani iná vrstva a tým nedochádza k žiadnemu skresleniu vlastností jadra matraca. Telo je v priamom kontakte s vrstvou exkluzívnej gélovej peny Magnigel, ktorá je priedušná a zároveň chladí po celý čas spánku. Pod vrstvou gélovej peny sa nachádza pamäťová pena Memoform a naposledy vrstva studenej peny Elioform, ktorá vytvára dokonalú rovnováhu medzi pohodlím a oporou tela vďaka rozloženiu telesnej hmotnosti po celej dĺžke matraca.

Matrac je navyše v rozmeroch 140 cm a širší dodávaný v tzv. Duálnom komforte, to znamená, že je vhodný pre páry s odlišnými požiadavkami na tuhosť matraca. Jednoducho rozopnete poťah a otočte jadro na svojej strane matraca podľa vašich preferencií a využívajte zároveň prednosti spoločného matraca.

 

V polovici roka 2018 sme obmenili podobu poťahu matracov z kolekcie Magnigel. Jedná sa o dizajnové vylepšenie, ktorého cieľom je omladenie kolekcie. Všetky parametre, ako je zloženie materiálov, použité peny a ich vrstvy, tuhosť matracov a ceny zostávajú bez zmeny. Jedinečné zdravotné aspekty a spánkový komfort tak boli zachované a kolekcie súčasne získala na ešte atraktívnejším vzhľade.

Technické parametre

Kolekcia Magnigel
Rozmery 90×200 cm
Výška 23 cm
Tuhosť stredne tuhá, tuhá
Poťah viskóza
Snímateľný poťah Áno
Prateľný poťah 30°C
Nosnosť 150 kg