Technické parametre
| Kolekcia | Materasso |
| Výška | 17 cm |
| Tvrdosť | T3 |
| Fyziosystém | 7 (počet zón tuhosti) |
| Nosnosť | 125, 140 kg |
| Polohovateľný rošt | Áno |
| Prateľnosť poťahu | Áno, 60°C |
| Pri zdravotných problémoch | Bolesti krížov, Potenie |
| Záruka (roky) | 2 |
| Kategória |
Detské , Sendvič, Studená pena, Študentské
|



