logo

Nábytok je pre domov nenahraditeľný doplnok, dlhodobá investícia. Práve preto je dôležité aby ste si pri kúpe vybrali nábytok, ktorý zodpovedá Vášmu vkusu, je kvalitný, trvácny a pohodlný.

Kontakt

0903565483 beunabytok@gmail.com info@vasinterier.sk

Magniflex Magniprotect 8

DomovMagniflex, MatraceMagniflex Magniprotect 8

Magniflex Magniprotect 8

 

Nesnímateľný poťah z vysoko kvalitného a odolného polyesteru novej generácie ošetreného technológiou ViroStop
Super mäkké vlákno a patentovaná pamäťová pena Memoform prešité v poťahu (2 cm)
Ortopedická pena Elioform (18 cm)
Predĺžená záruka na jadro matraca je 10 rokov
Matrac je vhodný aj pre malé deti
MagniProtect účinne bojuje proti vírusom a baktériám
Cena na vyžiadanie

 

Kategórie: ,
Popis

Popis

PRE KOHO JE MATRAC VHODNÝ?

  • Pre všetkých, ktorí majú obavu z baktérii a vírusov, ktoré sa v matracoch a vankúšoch bežne vyskytujú.
  • Pre osoby, ktoré majú zníženú imunitu a majú obavu z vírusového alebo bakteriálneho ochorenia. Prípadne pre tých, ktorí vírusové alebo bakteriálne ochorenie prekonali a chcú mať lôžko čisté a bezpečné. 
  • Vírusy a baktérie môžu zásadným spôsobom ovplyvňovať naše zdravie. Vďaka ich absencií na matraci, topperi, vankúši alebo prestieradle eliminujeme riziko infekcie z lôžka, v ktorom spala nakazená osoba. Pokiaľ je osoba už nakazená, má istotu, že sa lieči/spí v čistom lôžku. Po vyliečení máme istotu, že lôžko nie je kontaminované vírusmi a baktériami. 
  • Matrac je ideálnym riešením tak pre domácnosti, ako aj pre hotely a penzióny, ktoré chcú svojim klientom poskytnúť bezpečné lôžko bez vírusov a baktérií. 

TECHNOLÓGIA VIROSTOP – SILA STRIEBRA PROTI VÍRUSOM A BAKTÉRIÁM

ViroStop je exkluzívna kombinácia vezikulárnych technológií a striebra navrhnutá tak, aby zabraňovala uchyteniu a množeniu baktérií a vírusov na tkaninách, ktoré sú inak ideálnymi povrchmi pomáhajúcimi rozvoju negatívnych patogénov.

 

Striebro má silný antivírový a antibakteriálny účinok a počas pár minút dokáže zničiť 99,9% vírusov a baktérií. Priťahuje vírusy a baktérie, ktoré majú opačný elektrický náboj, a trvalo sa na nich viaže. Vezikulárna technológia (tj. tukové sférické vačky) narušia membránu vírusov alebo baktérií a striebro je počas 2-5 minút zničí. Táto textilná technológia sa v laboratóriách osvedčila ako účinná aj proti SARS-CoV-2, čo je obalený vírus spôsobujúci COVID-19. Nezávislé testy vykonané v USA teda jednoznačne preukázali účinok technológie ViroStop aj proti ľudskému koronavírusu. 

 

Akonáhle sme filtre v respirátoroch triedy FFP2 upravili technológiou Virostop, došlo k dramatickému zvýšeniu ich funkčnosti až na úroveň najvyššej triedy FFP3.

 
Certifikát OEKO-TEX® STeP garantuje dôvěryhodnosť a transparentnosť ekologických opatrení vo všetkých fázach procesu výroby.
 
OEKO TEX STANDARD 100 zaručuje absenciu zdraviu škodlivých látok pre ľudí a pre životné prostredie.
 
Norma ATCC 100 FOR VIRUS s protokolom novo zameraným na COVID-19 potvrdzuje antivírusový účinok. ISO 18184 potvrdzuje antivírusovú aktivitu textilných výrobkov. ISO 20743 potvrdzuje antibakteriálnu aktivitu textilných výrobkov. 
 
Laboratória regeneratívnej medicíny, biomateriálov a pokročilých terapií klinického fyziologického ústavu CNR – Massa (riaditeľ: Dr. Giorgio Soldani) a katedra translačného výskumu, novej medicíny a chirurgických technológií univerzity v Pise (riaditeľ: Prof. Mauro Pistello) potvrdili, že MagniProtect je schopný generovať maximálnu vírusovú inaktiváciu v priebehu 60 minút a z tkaniny je odstránených viac než 99% SARS-COV-2.

Technické parametre

Kolekcia Magniprotect
Rozmery 90×200 cm
Výška 21 cm
Tuhosť stredne tuhá
Poťah virostop
Snímateľný poťah nie
Prateľný poťah nie
Nosnosť 180 kg