Technické parametre
| Kolekcia | Materasso |
| Výška | 22 cm |
| Tvrdosť | T3 |
| Fyziosystém | 5 (počet zón tuhosti) |
| Nosnosť | 130, 160 kg |
| Polohovateľný rošt | Áno |
| Prateľnosť poťahu | Áno, 60°C |
| Pri zdravotných problémoch | Bolesti krížov, Potenie |
| Záruka (roky) | 7 |
| Kategória |
Vysoká nosnosť, Antibakteriálne, Partnerské, Seniorské, Sendvič, Lenivá pena, Latex, Študentské
|




