Technické parametre
| Kolekcia | Materasso |
| Výška | 11 cm |
| Tvrdosť | |
| Fyziosystém | 1 (počet zón tuhosti) |
| Nosnosť | |
| Polohovateľný rošt | Nie |
| Prateľnosť poťahu | Áno, 60°C |
| Pri zdravotných problémoch | Alergie |
| Záruka (roky) | 5 |
| Kategória |
Prírodné, Detské , Studená pena
|
od
| Šírka | Cena |
| 120×60 cm | Na vyžiadanie |
| 120×70 cm | Na vyžiadanie |
| 140×60 cm | Na vyžiadanie |
| 140×70 cm | Na vyžiadanie |
| Výška 11 cm | |
Luxusný detský matrac z prírodnej peny Biogreen so špeciálnym profilom. Hornú vrstvu jadra tvorí veľmi vzdušná pena POLARGEL. Poťah LYOCELL s výborným odvodom tepla a vlhkosti. Pranie na 60 ˚C.
POŤAH MATRACA
Poťah LYOCELL s výborným odvodom tepla a vlhkosti.
JADRO MATRACA
Horná vrstva: vzdušná pena POLARGEL.Spodná vrstva: pena BIOGREEN.
| Kolekcia | Materasso |
| Výška | 11 cm |
| Tvrdosť | |
| Fyziosystém | 1 (počet zón tuhosti) |
| Nosnosť | |
| Polohovateľný rošt | Nie |
| Prateľnosť poťahu | Áno, 60°C |
| Pri zdravotných problémoch | Alergie |
| Záruka (roky) | 5 |
| Kategória |
Prírodné, Detské , Studená pena
|