logo

Nábytok je pre domov nenahraditeľný doplnok, dlhodobá investícia. Práve preto je dôležité aby ste si pri kúpe vybrali nábytok, ktorý zodpovedá Vášmu vkusu, je kvalitný, trvácny a pohodlný.

Kontakt

0903565483 beunabytok@gmail.com info@vasinterier.sk

Magniflex Armonia Memoform Dual 12

DomovMagniflex, MatraceMagniflex Armonia Memoform Dual 12

Magniflex Armonia Memoform Dual 12

 

Atraktívny snímateľný a prateľný poťah z viskózy a Outlastu
Vrstva pamäťovej peny Memoform prešitá do poťahu (2 cm)
Hypoalergénne super mäkké vlákno
Oddeliteľný a vymeniteľný „topper“ z gélovej peny Magnigel (6 cm)
Tuhšia studená pena Elioform (10 cm)
Mäkšia studená pena Eliosoft (10 cm)
Cena na vyžiadanie

 

Kategórie: ,
Popis

Popis

Matrac Armonia Memoform Dual 12 je luxusný vysoký matrac pre viac ako len dokonalý spánok. Jadro matraca je zložené z kombinácie vrstiev patentovanej pamäťovej peny Memoform a dvoch blokoch studenej peny Elioform a Eliosoft, ktoré sú zámkovito spojené. Pamäťová pena sa v matraci nachádza v oddeliteľnom a vymeniteľnom topperi, ktoré je možné vymeniť za iný topper z matraca Armonia Latex Dual 12, Armonia Magnigel Dual 12 alebo Armonia Elioform Dual 12. Pamäťová pena Memoform sa prispôsobí ľudskému telu a ihneď si nájdete najoptimálnejšiu polohu na spanie, bez toho aby bol vyvíjaný tlak na vaše telo.

 

Matrac je navyše v rozmeroch 140 cm a širší dodávaný v tzv. Duálnom komforte, to znamená, že je vhodný pre páry s odlišnými požiadavkami na tuhosť matraca. Jednoducho rozopnete poťah a otočte jadro na svojej strane matraca podľa vašich preferencií a využívajte zároveň prednosti spoločného matraca. V polovici roku 2019 prešla kolekcia Armonia designovou zmenou. Namiesto hnedého lemu sme sa rozhodli na novo použiť sivú farbu lemu, ktorá by mala lepšie zodpovedať súčasným trendom. Zvolili sme taktiež atraktívnejšie prešitie poťahu s výraznejším motívom florentskej ľalie. Všetky parametre, ako je zloženie materiálov, použité peny a ich vrstvy, tuhosť matraca a ceny zostávajú bez zmeny. Jedinečné zdravotné aspekty a spánkový komfort tak boli zachované a kolekcia súčasne získala na ešte atraktívnejšom vzhľade.

Technické parametre

Kolekcia Armonia
Rozmery 90×200 cm
Výška 30 cm
Tuhosť stredná, stredne tuhá
Poťah outlast
Snímateľný poťah Áno
Prateľný poťah 30°C
Nosnosť 180 kg