Technické parametre
| Kolekcia | Materasso |
| Výška | 18 cm |
| Tvrdosť | T3 |
| Fyziosystém | – |
| Nosnosť | 95, 125 kg |
| Polohovateľný rošt | Áno |
| Prateľnosť poťahu | Áno, 60°C |
| Pri zdravotných problémoch | Alergie, Potenie |
| Záruka (roky) | 2 |
| Kategória |
Sendvič, Zdravotné
|
od
| Šírka | Cena |
| 80 cm | Na vyžiadanie |
| 90 cm | Na vyžiadanie |
| 160 cm | Na vyžiadanie |
| 180 cm | Na vyžiadanie |
| Výška 18 cm | |
| Nosnosť 95, 125 kg | |
Komfortný vyšší, svojim vnútorným prerezávaním dobre odvetraný, penový matrac strednej tuhosti v jednoduchšom odzipsovateľnom poťahu ŠTANDARD s možnosťou prania do 60°C.
POŤAH MATRACA
Poťah ŠTANDARD prešitý dutým PES vláknom, gramáž 100 g/m².
JADRO MATRACA
Vrchný a spodný profil: PUR – pena s hustotou 28 kg/m³.
Stredná doska: PUR – pena s hustotou 28 kg/m³.
| Kolekcia | Materasso |
| Výška | 18 cm |
| Tvrdosť | T3 |
| Fyziosystém | – |
| Nosnosť | 95, 125 kg |
| Polohovateľný rošt | Áno |
| Prateľnosť poťahu | Áno, 60°C |
| Pri zdravotných problémoch | Alergie, Potenie |
| Záruka (roky) | 2 |
| Kategória |
Sendvič, Zdravotné
|