logo

Nábytok je pre domov nenahraditeľný doplnok, dlhodobá investícia. Práve preto je dôležité aby ste si pri kúpe vybrali nábytok, ktorý zodpovedá Vášmu vkusu, je kvalitný, trvácny a pohodlný.

Kontakt

0903565483 beunabytok@gmail.com info@vasinterier.sk

Magniflex Baby Line Fiaba 4

DomovNezaradenéMagniflex Baby Line Fiaba 4

Magniflex Baby Line Fiaba 4

od

 

Nesnímateľný poťah z vysoko kvalitného polyesteru novej generácie
Hypoalergénne priedušné vlákno v poťahu
Vrstva studenej peny Elioform (8 cm)
Vrstva studenej peny Eliosoft (5 cm)
Odolný voči roztočom výborne saje a odvetráva vlhkosť
Vhodný pre deti od 0 do 3 rokov
Cena na vyžiadanie

 

Mám záujem o produkt - zaslať dopyt
Kategória:
Popis

Popis

Detský matrac Fiaba 4 je ideálny matrac pre miminká a deti do 3 rokov. Jadro matraca tvorí studená pena Elioform, ktorá zaisťuje telíčku dokonalú ortopedickú podporu tak dôležitú pre zdravý rast a vývin dieťaťa. Poťah z vysoko kvalitného polyesteru novej generácie, ktorého prednosťami sú pružnosť, odolnosť a jemná štruktúra tkanie je hypoalergénny, antibakteriálny, pôsobí proti roztočom a výborne saje a odvetráva vlhkosť. Doprajte vášmu dieťatku to najlepšie už od narodenia.

 

K detskému matracu Fiaba 4 odporúčame chránič na matrac s polyuretánovým nástrekom, ktorý je priedušný a zároveň neprepúšťa tekutiny (pozor, nezamieňať s gumovým alebo igelitovým chráničom, ktorý nie je priedušný). Chránič matraca môžete vyprať až na 90 stupňoch Celzia a pritom 100% chránite jadro matraca. Matrac má nesnímateľný poťah. Výhodou je ľahká optická kontrola čistoty matraca.

 

V polovici roku 2019 prešla kolekcia Baby Line designovou zmenou. Zamerali sme sa na prešitie poťahu, ktoré sme chceli viac priblížiť detskému svetu. V bielom poťahu matraca Fiaba sú prešité otlačky detských chodidiel. Všetky parametre, ako je zloženie materiálov, použité peny a ich vrstvy a tuhosť matraca zostávajú bez zmeny. Jedinečná priedušnosť matraca a spánkový komfort tak ostali zachované a kolekcia súčasne získala na ešte atraktívnejšom vzhľadu.

Technické parametre

Kolekcia Baby Line
Rozmery 60×120 cm
Výška 10 cm
Tuhosť tuhá
Poťah polyester
Snímateľný poťah nie
Prateľný poťah nie
Nosnosť 80 kg