logo

Nábytok je pre domov nenahraditeľný doplnok, dlhodobá investícia. Práve preto je dôležité aby ste si pri kúpe vybrali nábytok, ktorý zodpovedá Vášmu vkusu, je kvalitný, trvácny a pohodlný.

Kontakt

0903565483 beunabytok@gmail.com info@vasinterier.sk

Magniflex Cotton Caresse Dual 10

DomovNezaradenéMagniflex Cotton Caresse Dual 10

Magniflex Cotton Caresse Dual 10

od

 

Snímateľný poťah zo 100% bio bavlny
Pamäťová pena Geomemory Aloe prešitá v poťahu matraca (2cm)
Super mäkké vlákno, izolačná bavlnená vrstva
Vrstva pamäťovej peny Geomemory Aloe (3cm)
Vrstva studenej peny Ecogreen (20cm)
Cena na vyžiadanie

 

Mám záujem o produkt - zaslať dopyt
Kategória:
Popis

Popis

Tento prírodný matrac Cotton Caresse Dual 10 je vhodný pre páry, ktoré majú odlišné požiadavky na tuhosť matraca. Jadro matraca obsahuje výťažky z Aloe Vera a studená pena Ecogreen s výťažkami zo sóje poskytuje optimálnu ortopedickú podporu vašej chrbtici. Poťah je vyrobený zo 100% organickej bio bavlny bez použitia umelých vlákien. Matrac Cotton Caresse Dual 10 propaguje úzke spätie s prírodou, je teda vhodný pre tých, ktorí si obľúbili bio trendy a nechcú sa pripraviť o čokoľvek z hľadiska komfortu. Všetky matrace z kolekcie Toscana majú certifikát GOTS, ktorý vydal Inštitút pre ochranu zdravotného prostredia a ktorý potvrdzuje, že všetky látky používané v tejto kolekcií sú 100% bio s ohľadom na človeka a životné prostredie. Technológia Airyform zaisťuje dokonalé prevzdušnenie matraca.

 

Matrac je navyše v rozmeroch 140 cm a širší dodávaný v tzv. Duálnom komforte, to znamená, že je vhodný pre páry s odlišnými požiadavkami na tuhosť matraca. Jednoducho rozopnete poťah a otočte jadro na svojej strane matraca podľa vašich preferencií a využívajte zároveň prednosti spoločného matraca.

Technické parametre

Kolekcia Toscana
Rozmery 90×200 cm
Výška 25 cm
Tuhosť stredná, stredne tuhá
Poťah bio bavlna
Snímateľný poťah Áno
Prateľný poťah 30°C
Nosnosť 180 kg