logo

Nábytok je pre domov nenahraditeľný doplnok, dlhodobá investícia. Práve preto je dôležité aby ste si pri kúpe vybrali nábytok, ktorý zodpovedá Vášmu vkusu, je kvalitný, trvácny a pohodlný.

Kontakt

0903565483 beunabytok@gmail.com info@vasinterier.sk

Magniflex Armonia Magnigel Dual 12

DomovNezaradenéMagniflex Armonia Magnigel Dual 12

Magniflex Armonia Magnigel Dual 12

od

 

Atraktívny snímateľný a prateľný poťah z viskózy a Outlastu
Vrstva pamäťovej peny Memoform prešitá do poťahu (2 cm)
Hypoalergénne super mäkké vlákno
Oddeliteľný a vymeniteľný „topper“ z gélovej peny Magnigel (6 cm)
Tuhšia studená pena Elioform (10 cm)
Mäkšia studená pena Eliosoft (10 cm)
Cena na vyžiadanie

 

Mám záujem o produkt - zaslať dopyt
Kategória:
Popis

Popis

Matrac Armonia Magnigel Dual 12 je luxusný vysoký matrac pre viac ako len dokonalý spánok. Na prvý pohľad vás zaujme atraktívny vzhľad matraca, umelecké kresby na poťahu, luxusné prešívané kraje a precízne schovaný zips poťahu. Jadro matraca je zložené z kombinácie vrstiev gélovej peny Magnigel a dvoch blokov studenej peny Elioform a Eliosoft, ktoré sú zámkovito spojené. Gélová pena sa v matraci nachádza v oddeliteľnom a vymeniteľnom toppere, ktorý je možné vymeniť za iný topper z matracu Armonia Memoform Dual 12, Armonia Latex Dual 12 alebo Armonia Elioform Dual 12. Gélová pena Magnigel príjemne chladí po celú dobu vášho spánku.

 

Matrac je navyše v rozmeroch 140 cm a širší dodávaný v tzv. Duálnom komforte, to znamená, že je vhodný pre páry s odlišnými požiadavkami na tuhosť matraca. Jednoducho rozopnete poťah a otočte jadro na svojej strane matraca podľa vašich preferencií a využívajte zároveň prednosti spoločného matraca. V polovici roku 2019 prešla kolekcia Armonia designovou zmenou. Namiesto hnedého lemu sme sa rozhodli na novo použiť sivú farbu lemu, ktorá by mala lepšie zodpovedať súčasným trendom. Zvolili sme taktiež atraktívnejšie prešitie poťahu s výraznejším motívom florentskej ľalie. Všetky parametre, ako je zloženie materiálov, použité peny a ich vrstvy, tuhosť matraca a ceny zostávajú bez zmeny. Jedinečné zdravotné aspekty a spánkový komfort tak boli zachované a kolekcia súčasne získala na ešte atraktívnejšom vzhľade.

Technické parametre

Kolekcia Armonia
Rozmery 90×200 cm
Výška 30 cm
Tuhosť stredne mäkká, stredná
Poťah outlast
Snímateľný poťah Áno
Prateľný poťah 30°C
Nosnosť 180 kg