logo

Nábytok je pre domov nenahraditeľný doplnok, dlhodobá investícia. Práve preto je dôležité aby ste si pri kúpe vybrali nábytok, ktorý zodpovedá Vášmu vkusu, je kvalitný, trvácny a pohodlný.

Kontakt

0903565483 beunabytok@gmail.com info@vasinterier.sk

Magniflex Dolce Vita Comfort 9

DomovNezaradenéMagniflex Dolce Vita Comfort 9

Magniflex Dolce Vita Comfort 9

od

 

poťah s viskózovým vláknom
pamäťová pena Memoform (5 cm)
studená pena Eliosoft (18 cm)
najvyšší zdravotný certifikát v rámci EÚ
predĺžená záruka na jadro matraca 12 rokov
antialergická a antibakteriálna úprava poťahu
Cena na vyžiadanie

 

Mám záujem o produkt - zaslať dopyt
Kategória:
Popis

Popis

Prvé, čo si všimnete pri tomto matraci je veľmi príjemný poťah. Medzi jadrom matraca a poťahom nie je žiadna výplň ani vrstva a tým nedochádza k žiadnemu skresleniu vlastností jadra matraca. Telo je v priamom kontakte s vrstvou exkluzívnej pamäťovej peny Memoform, ktorá sa ľahko prispôsobí jeho tvaru vďaka telesnej teplote a tlaku. Jeho dokonalé vytvarovanie udržuje telo počas spánku v prirodzenej polohe s presnou oporou chrbtice. Vrstva studenej peny Eliosoft vytvára dokonalú rovnováhu medzi pohodlím a oporou tela vďaka rozloženiu telesnej hmotnosti po celej dĺžke matraca.

 

V priebehu roka 2017 prešla kolekcie Dolce Vita dizajnovým vylepšením. Bočný lem matracov bol vyzdobený textílií s motívom florentskej ľalie, ktorá pridáva kolekcii na elegancii. Všetky parametre kolekcie Dolce Vita, ako je zloženie materiálov, použité peny a ich vrstvy, tuhosť matracov a ceny zostávajú bez zmeny. Jedinečné zdravotné aspekty a spánkový komfort tak boli zachované a kolekcie súčasne získala na atraktívnejším vzhľade.

Technické parametre

Kolekcia Dolce Vita
Rozmery 90×200 cm
Výška 23 cm
Tuhosť mäkká
Poťah viskóza
Snímateľný poťah Áno
Prateľný poťah 30°C
Nosnosť 150 kg