Technické parametre
| Kolekcia | Materasso |
| Výška | 22 cm |
| Tvrdosť | |
| Fyziosystém | – |
| Nosnosť | 140 kg |
| Polohovateľný rošt | Áno |
| Prateľnosť poťahu | Áno, ručne 30°C |
| Pri zdravotných problémoch | Bolesti krížov, Potenie |
| Záruka (roky) | 5 |
| Kategória |
Vysoká nosnosť, Partnerské, Seniorské, Sendvič, Lenivá pena, Studená pena, Študentské
|



