Technické parametre
| Kolekcia | Maestro |
| Rozmery | 90×200 cm |
| Výška | 30 cm |
| Tuhosť | mäkká |
| Poťah | saténová viskóza |
| Snímateľný poťah | nie |
| Prateľný poťah | nie |
| Nosnosť | 150 kg |
od
| Jemný poťah zo saténové viskózy ponúka dokonalú priedušnosť a hebkosť |
| Zimná strana s výplňou z vlny, kašmíru a pamäťovej peny Memoform (2 cm) |
| Vrstva pamäťovej peny Memoform (5 cm) |
| Vrstva studenej peny Eliosoft (13 cm) |
| Vrstva pamäťovej peny Memoform (5 cm) |
| Letná strana s výplňou z ľanu, hodvábu a pamäťovej peny Memoform (2 cm) |
| Cena na vyžiadanie |
Matrac Maestro 12 je vysoko kvalitný matrac pre Vašu dokonalú spánkovú regeneráciu. Jadro matraca je zložené z kombinácie vrstiev patentovanej pamäťovej peny Memoform a studenej peny Eliosoft.
Nesnímateľný poťah matraca je vyrobený z jemnej saténovej viskózy, ktorá spája jedinečné vlastnosti prírodného drevitého vlákna a kvalitu saténového tkaniva. Matrac je možné použiť obojstranne. Letná strana obsahuje výplň z ľanu, hodvábu a pamäťovej peny Memoform. Vďaka schopnosti týchto materiálov absorbovať vlhkosť a udržiavať spánkovú mikroklímu neustále suchú a priedušné, je vhodný na teplé mesiace. Zimná strana s výplňou z vlny, kašmíru a pamäťovej peny Memoform má výborné termoregulačné vlastnosti a je ideálny na chladnejšie mesiace.
| Kolekcia | Maestro |
| Rozmery | 90×200 cm |
| Výška | 30 cm |
| Tuhosť | mäkká |
| Poťah | saténová viskóza |
| Snímateľný poťah | nie |
| Prateľný poťah | nie |
| Nosnosť | 150 kg |