Technické parametre
| Kolekcia | Materasso |
| Výška | 23 cm |
| Tvrdosť | |
| Fyziosystém | 7 (počet zón tuhosti) |
| Nosnosť | 160 kg |
| Polohovateľný rošt | Áno |
| Prateľnosť poťahu | Áno, 60°C |
| Pri zdravotných problémoch | Alergie, Bolesti krížov |
| Záruka (roky) | 4 |
| Kategória |
od
| Šírka | Cena |
| 80 cm | Na vyžiadanie |
| 90 cm | Na vyžiadanie |
| 160 cm | Na vyžiadanie |
| 180 cm | Na vyžiadanie |
| Výška 23 cm | |
| Nosnosť 160 kg | |
POŤAH MATRACA
poťah CARBON prešitý s dutým PES vláknom – gramáž 300 g/m2; v boku všitá 3D textília
JADRO MATRACA
viscoelastická pena VISCOPPPER®; komfortná prírodná pena BIOGREEN – mäkšia so špeciálnym prerezávaním; pena NIGHTFLY a ELIOCELL pena s hustotou 35 kg/m3 –T3; komfortná prírodná pena BIOGREEN – tvdšia, ELIOCELL pena s hustotou 35 kg/m3 – T4; FYZIOSYSTÉM – 7 zón rozloženia hmotnosti; doporučený rošt – lamelový, pevný
| Kolekcia | Materasso |
| Výška | 23 cm |
| Tvrdosť | |
| Fyziosystém | 7 (počet zón tuhosti) |
| Nosnosť | 160 kg |
| Polohovateľný rošt | Áno |
| Prateľnosť poťahu | Áno, 60°C |
| Pri zdravotných problémoch | Alergie, Bolesti krížov |
| Záruka (roky) | 4 |
| Kategória |