Technické parametre
| Kolekcia | Materasso |
| Výška | 21 cm |
| Tvrdosť | |
| Fyziosystém | 7 (počet zón tuhosti) |
| Nosnosť | 170 kg |
| Polohovateľný rošt | Áno |
| Prateľnosť poťahu | Áno, 60°C |
| Pri zdravotných problémoch | |
| Záruka (roky) | 5 |
| Kategória |
Vysoká nosnosť, Sendvič, SWISS
|
od
| Šírka | Cena |
| 80 cm | Na vyžiadanie |
| 90 cm | Na vyžiadanie |
| 160 cm | Na vyžiadanie |
| 180 cm | Na vyžiadanie |
| Výška 21 cm | |
| Nosnosť 170 kg | |
POŤAH MATRACA
poťah LEVANDUĽA prešitý s dutým PES vláknom – gramáž 300 g/m2
JADRO MATRACA
profilovaná pena EvoPoreHRC ; LEVANDUĽOVÁ pena s obsahom esenciálneho oleja s výťažkami z Levandule s hustotou 40 kg/m3; FYZIOSYSTÉM – 7 zón rozloženia hmotnosti; doporučený rošt – lamelový, pevný
| Kolekcia | Materasso |
| Výška | 21 cm |
| Tvrdosť | |
| Fyziosystém | 7 (počet zón tuhosti) |
| Nosnosť | 170 kg |
| Polohovateľný rošt | Áno |
| Prateľnosť poťahu | Áno, 60°C |
| Pri zdravotných problémoch | |
| Záruka (roky) | 5 |
| Kategória |
Vysoká nosnosť, Sendvič, SWISS
|