logo

Nábytok je pre domov nenahraditeľný doplnok, dlhodobá investícia. Práve preto je dôležité aby ste si pri kúpe vybrali nábytok, ktorý zodpovedá Vášmu vkusu, je kvalitný, trvácny a pohodlný.

Kontakt

0903565483 beunabytok@gmail.com info@vasinterier.sk

Magniflex Maestro Dual 14

DomovMagniflex, MatraceMagniflex Maestro Dual 14

Magniflex Maestro Dual 14

 

Jemný poťah zo saténové viskózy ponúka dokonalú priedušnosť a hebkosť
Zimná strana s výplňou z vlny, kašmíru, hypoalergénneho vlákna a pamäťovej peny Memoform (2 cm)
Pevná výztuha na všetkých 4 stranách (5 cm široká)
Vrstva špeciálnej peny Malva s extraktom z byliny slez lesný (3 cm)
Vrstva pamäťovej peny Memoform (3 cm)
Vrstva studenej peny Elioform (17 cm)
Vrstva inovatívnej peny na báze vody Aquabreeze (3 cm)
Letná strana s výplňou z ľanu, hodvábu, hypoalergénneho vlákna a pamäťovej peny Memoform (2 cm)
Cena na vyžiadanie

 

Kategórie: ,
Popis

Popis

Zdravotný matrac Maestro Dual 14 je exkluzívny matrac pre Vašu dokonalú spánkovú regeneráciu. Jadro matraca je zložené z kombinácie vrstiev patentovanej pamäťovej peny Memoform, inovatívnej peny na báze vody Aquabreeze, špeciálnej peny Malva a studenej peny Elioform

 

Snímateľný a prateľný poťah matraca je vyrobený z jemnej saténovej viskózy, ktorá spája jedinečné vlastnosti prírodného drevitého vlákna a kvalitu saténového tkaniva. Matrac je možné použiť obojstranne. Letná strana obsahuje výplň z ľanu, hodvábu, hypoalergenného vlákna a pamäťovej peny Memoform. Vďaka schopnosti týchto materiálov absorbovať vlhkosť a udržiavať spánkovú mikroklímu neustále suchú a priedušnú, je vhodný na teplé mesiace. Zimná strana s výplňou z vlny, kašmíru, hypoalergénneho vlákna a pamäťovej peny Memoform má výborné termoregulačné vlastnosti a je ideálny na chladnejšie mesiace. Vzhľadom k obsahu prírodných materiálov, ktoré sú síce veľmi odolné a stabilné, ale po čase začnú zlyhávať, odporúčame poťah matraca občas otočiť a naklepať. Prírodné materiály sa nadýchnu a obnoví sa ich funkčnosť a komfort.

 

Matrac je navyše v rozmeroch 140 cm a širší dodávaný v tzv. duálnom komforte, to znamená, že je vhodný pre páry s odlišnými požiadavkami na tuhosť matraca. Jednoducho rozopnite poťah a otočte jadro na svojej strane matraca podľa vašich preferencií a využívajte zároveň prednosti spoločného matraca.

Technické parametre

Kolekcia Maestro
Rozmery 90×200 cm
Výška 35 cm
Tuhosť mäkká, stredne mäkká
Poťah saténová viskóza
Snímateľný poťah nie
Prateľný poťah Opatrne chemicky čistiteľný
Nosnosť 150 kg