Technické parametre
| Kolekcia | Materasso |
| Výška | 21 cm |
| Tvrdosť | T3 |
| Fyziosystém | 5 (počet zón tuhosti) |
| Nosnosť | 95, 130 kg |
| Polohovateľný rošt | Nie |
| Prateľnosť poťahu | Áno, 60°C |
| Pri zdravotných problémoch | Alergie |
| Záruka (roky) | 3 |
| Kategória |
Pružina
|
od
| Šírka | Cena |
| 80 cm | Na vyžiadanie |
| 90 cm | Na vyžiadanie |
| 160 cm | Na vyžiadanie |
| 180 cm | Na vyžiadanie |
| Výška 21 cm | |
| Nosnosť 95, 130 kg | |
POŤAH MATRACA
poťah ALOE VERA prešitý s dutým PES vláknom – gramáž 200 g/m2
JADRO MATRACA
komfortná, priedušná hydrolatexová doska; prírodné SEACELL vlákno – T3, prírodné kokosové vlákno – T4; FYZIOSYSTÉM – pružiny BONELL s 5 zónami tuhosti, priemer drôtu 2,2 mm – T3, 2,4 mm – T4; doporučený rošt – pevný
| Kolekcia | Materasso |
| Výška | 21 cm |
| Tvrdosť | T3 |
| Fyziosystém | 5 (počet zón tuhosti) |
| Nosnosť | 95, 130 kg |
| Polohovateľný rošt | Nie |
| Prateľnosť poťahu | Áno, 60°C |
| Pri zdravotných problémoch | Alergie |
| Záruka (roky) | 3 |
| Kategória |
Pružina
|