Technické parametre
| Kolekcia | Materasso |
| Výška | 24 cm |
| Tvrdosť | |
| Fyziosystém | – |
| Nosnosť | 170 kg |
| Polohovateľný rošt | Áno |
| Prateľnosť poťahu | Áno, 60°C |
| Pri zdravotných problémoch | Bolesti krížov |
| Záruka (roky) | 7 |
| Kategória |
Vysoká nosnosť, Prírodné, Partnerské, Sendvič, SWISS, Studená pena
|




