logo

Nábytok je pre domov nenahraditeľný doplnok, dlhodobá investícia. Práve preto je dôležité aby ste si pri kúpe vybrali nábytok, ktorý zodpovedá Vášmu vkusu, je kvalitný, trvácny a pohodlný.

Kontakt

0903565483 beunabytok@gmail.com info@vasinterier.sk

Magniflex Baby Line Fiaba 5 Plu

DomovMagniflex, MatraceMagniflex Baby Line Fiaba 5 Plu

Magniflex Baby Line Fiaba 5 Plu

 

Snímateľný poťah z vysoko kvalitného polyesteru novej generácie
Hypoalergénne priedušné vlákno v poťahu
Hyperpriedušná strana s 3D lemom proti uduseniu kojenca
Vrstva studenej peny Eliosoft (5 cm)
Vrstva studenej peny Elioform (5 cm)
Vhodný pre deti od 0 do 3 rokov
Cena na vyžiadanie

 

Kategórie: ,
Popis

Popis

Detský matrac Fiaba 5 Plus bojuje proti jednej z možných príčin náhleho úmrtia kojenca (SIDS). Magniflex v rámci výskumnej činnosti vyvinul matrac cez ktorý je možné dýchať. Špeciálna hyperpriedušná strana s 3D lemom umožňuje kojencovi dýchať aj s hlavičkou zaborenou do matraca.

 

Matrac Fiaba 5 Plus je to najlepšie riešenie pre miminká a deti do 3 rokov. Jadro matraca tvorí vrstva studenej peny Eliosoft a vrstva studenej peny Elioform, ktoré zaisťujú telíčku dokonalú ortopedickú podporu tak dôležitú pre zdravý rast a vývin dieťaťa. Poťah z vysoko kvalitného polyesteru novej generácie, ktorého prednosťami sú pružnosť, odolnosť a jemná štruktúra tkanie je hypoalergénny, antibakteriálny, pôsobí proti roztočom a výborne saje a odvetráva vlhkosť. Doprajte vášmu dieťatku  to najlepšie už od narodenia.

K detskému matracu Fiaba 5 Plus je možné použiť chránič na matrac s polyuretánovým nástrekom, ktorý je priedušný a zároveň neprepúšťa tekutiny (pozor, nezamieňať s gumovým alebo igelitovým chráničom, ktorý nie je priedušný). Pokiaľ však preferujete maximálnu priedušnosť matraca Fiaba 5 Plus, odporúčame chránič v prvých mesiacoch života dieťaťa nepoužívať. 

 

V polovici roku 2019 prešla kolekcia Baby Line designovou zmenou. Zamerali sme sa na prešitie poťahu, ktoré sme chceli viac priblížiť detskému svetu. V bielom poťahu matraca Fiaba sú prešité otlačky detských chodidiel. Všetky parametre, ako je zloženie materiálov, použité peny a ich vrstvy a tuhosť matraca zostávajú bez zmeny. Jedinečná priedušnosť matraca a spánkový komfort tak ostali zachované a kolekcia súčasne získala na ešte atraktívnejšom vzhľadu.

Technické parametre

Kolekcia Baby Line
Rozmery 60×120 cm
Výška 12 cm
Tuhosť stredne tuhá, tuhá
Poťah polyester
Snímateľný poťah áno
Prateľný poťah 30°C
Nosnosť 80 kg