Technické parametre
| Kolekcia | Toscana |
| Rozmery | 90×200 cm |
| Výška | 30 cm |
| Tuhosť | mäkká, stredne mäkká |
| Poťah | bio bavlna |
| Snímateľný poťah | Áno |
| Prateľný poťah | 30°C |
| Nosnosť | 180 kg |
od
| Snímateľný poťah zo 100% bio bavlny |
| Vrstva pamäťovej peny Memoform prešitej v poťahu (2 cm) |
| Super mäkké vlákno, izolačná bavlnená vrstva |
| Vrstva pamäťovej peny Geomemory Aloe (5cm) |
| Vrstva studenej peny Ecogreen (16cm) |
| Vrstva pamäťovej peny Geomemory Aloe (3 cm) |
| Cena na vyžiadanie |
Luxusný prírodný matrac Cotton Grande Dual 12 predstavuje to najlepšie z kolekcie Magniflex-Toscana. Matrac je vhodný pre páry, ktoré majú odlíšené požiadavky na tuhosť matraca. Jadro matraca obsahuje výťažky z Aloe Vera a z byliny slez lesný, ktorá má ukľudňujúce účinky a priaznivo ovplyvňuje kvalitu vášho spánku. Matrac Cotton Grande Dual 12 propaguje úzke spätie s prírodou, je teda vhodný pre tých, ktorí si obľúbili bio trendy a nechcú sa pripraviť o čokoľvek z hľadiska komfortu. Všetky matrace z kolekcie Toscana majú certifikát GOTS, ktorý vydal Inštitút pre ochranu zdravotného prostredia a ktorý potvrdzuje, že všetky látky používané v tejto kolekcií sú 100% bio s ohľadom na človeka a životné prostredie.
Matrac je navyše v rozmeroch 140 cm a širší dodávaný v tzv. Duálnom komforte, to znamená, že je vhodný pre páry s odlišnými požiadavkami na tuhosť matraca. Jednoducho rozopnete poťah a otočte jadro na svojej strane matraca podľa vašich preferencií a využívajte zároveň prednosti spoločného matraca.
| Kolekcia | Toscana |
| Rozmery | 90×200 cm |
| Výška | 30 cm |
| Tuhosť | mäkká, stredne mäkká |
| Poťah | bio bavlna |
| Snímateľný poťah | Áno |
| Prateľný poťah | 30°C |
| Nosnosť | 180 kg |