logo

Nábytok je pre domov nenahraditeľný doplnok, dlhodobá investícia. Práve preto je dôležité aby ste si pri kúpe vybrali nábytok, ktorý zodpovedá Vášmu vkusu, je kvalitný, trvácny a pohodlný.

Kontakt

0903565483 beunabytok@gmail.com info@vasinterier.sk

Magniflex Cotton Grande Dual 12

DomovMagniflex, MatraceMagniflex Cotton Grande Dual 12

Magniflex Cotton Grande Dual 12

 

Snímateľný poťah zo 100% bio bavlny
Vrstva pamäťovej peny Memoform prešitej v poťahu (2 cm)
Super mäkké vlákno, izolačná bavlnená vrstva
Vrstva pamäťovej peny Geomemory Aloe (5cm)
Vrstva studenej peny Ecogreen (16cm)
Vrstva pamäťovej peny Geomemory Aloe (3 cm)
Cena na vyžiadanie

 

Kategórie: ,
Popis

Popis

Luxusný prírodný matrac Cotton Grande Dual 12 predstavuje to najlepšie z kolekcie Magniflex-Toscana. Matrac je vhodný pre páry, ktoré majú odlíšené požiadavky na tuhosť matraca. Jadro matraca obsahuje výťažky z Aloe Vera a z byliny slez lesný, ktorá má ukľudňujúce účinky a priaznivo ovplyvňuje kvalitu vášho spánku. Matrac Cotton Grande Dual 12 propaguje úzke spätie s prírodou, je teda vhodný pre tých, ktorí si obľúbili bio trendy a nechcú sa pripraviť o čokoľvek z hľadiska komfortu. Všetky matrace z kolekcie Toscana majú certifikát GOTS, ktorý vydal Inštitút pre ochranu zdravotného prostredia a ktorý potvrdzuje, že všetky látky používané v tejto kolekcií sú 100% bio s ohľadom na človeka a životné prostredie.

 

Matrac je navyše v rozmeroch 140 cm a širší dodávaný v tzv. Duálnom komforte, to znamená, že je vhodný pre páry s odlišnými požiadavkami na tuhosť matraca. Jednoducho rozopnete poťah a otočte jadro na svojej strane matraca podľa vašich preferencií a využívajte zároveň prednosti spoločného matraca.

Technické parametre

Kolekcia Toscana
Rozmery 90×200 cm
Výška 30 cm
Tuhosť mäkká, stredne mäkká
Poťah bio bavlna
Snímateľný poťah Áno
Prateľný poťah 30°C
Nosnosť 180 kg