logo

Nábytok je pre domov nenahraditeľný doplnok, dlhodobá investícia. Práve preto je dôležité aby ste si pri kúpe vybrali nábytok, ktorý zodpovedá Vášmu vkusu, je kvalitný, trvácny a pohodlný.

Kontakt

0903565483 beunabytok@gmail.com info@vasinterier.sk

Magniflex Cotton Grande Dual 12

DomovMagniflex, MatraceMagniflex Cotton Grande Dual 12

Magniflex Cotton Grande Dual 12

 

Snímateľný poťah zo 100% bio bavlny
Vrstva pamäťovej peny Memoform prešitej v poťahu (2 cm)
Super mäkké vlákno, izolačná bavlnená vrstva
Vrstva pamäťovej peny Geomemory Aloe (5cm)
Vrstva studenej peny Ecogreen (16cm)
Vrstva pamäťovej peny Geomemory Aloe (3 cm)
Cena – 1 309,00€

 

Kategórie: ,
Popis

Popis

Luxusný prírodný matrac Cotton Grande Dual 12 predstavuje to najlepšie z kolekcie Magniflex-Toscana. Matrac je vhodný pre páry, ktoré majú odlíšené požiadavky na tuhosť matraca. Jadro matraca obsahuje výťažky z Aloe Vera a z byliny slez lesný, ktorá má ukľudňujúce účinky a priaznivo ovplyvňuje kvalitu vášho spánku. Matrac Cotton Grande Dual 12 propaguje úzke spätie s prírodou, je teda vhodný pre tých, ktorí si obľúbili bio trendy a nechcú sa pripraviť o čokoľvek z hľadiska komfortu. Všetky matrace z kolekcie Toscana majú certifikát GOTS, ktorý vydal Inštitút pre ochranu zdravotného prostredia a ktorý potvrdzuje, že všetky látky používané v tejto kolekcií sú 100% bio s ohľadom na človeka a životné prostredie.

 

Matrac je navyše v rozmeroch 140 cm a širší dodávaný v tzv. Duálnom komforte, to znamená, že je vhodný pre páry s odlišnými požiadavkami na tuhosť matraca. Jednoducho rozopnete poťah a otočte jadro na svojej strane matraca podľa vašich preferencií a využívajte zároveň prednosti spoločného matraca.

Technické parametre

Kolekcia Toscana
Rozmery 90×200 cm
Výška 30 cm
Tuhosť mäkká, stredne mäkká
Poťah bio bavlna
Snímateľný poťah Áno
Prateľný poťah 30°C
Nosnosť 180 kg