logo

Nábytok je pre domov nenahraditeľný doplnok, dlhodobá investícia. Práve preto je dôležité aby ste si pri kúpe vybrali nábytok, ktorý zodpovedá Vášmu vkusu, je kvalitný, trvácny a pohodlný.

Kontakt

0903565483 beunabytok@gmail.com info@vasinterier.sk

Magniflex Magnigel 9

DomovNezaradenéMagniflex Magnigel 9

Magniflex Magnigel 9

od

 

Atraktívny snímateľný a prateľný poťah z viskózy
Gélová pena Magnigel (2 cm)
Pamäťová pena Memoform (3 cm)
Pamäťová pena Memoform (3 cm)
Studená pena Eliosoft (18 cm)
Antialergická a antibakteriálna úprava poťahu
Cena na vyžiadanie

 

Mám záujem o produkt - zaslať dopyt
Kategória:
Popis

Popis

Matrac Magnigel 9 obsahuje revolučnú gélovú penu Magnigel, ktorá chladí ako gél a pritom je priedušná ako pena. Matrac je teda vhodný pre horkokrvných spáčov alebo do teplých ročných období. Vzhľadom k tomu, že matrac je obojstranný, v lete je možné využiť efekt gélovej peny a v zime je možné jadro otočiť Viskózový poťah s kruhovými ornamenty umožňuje priamy kontakt s jadrom matraca. Medzi jadrom matraca a poťahom nie je žiadna výplň ani iná vrstva a tým nedochádza k žiadnemu skresleniu vlastností jadra matraca. Telo je v priamom kontakte s vrstvou exkluzívnej gélovej peny Magnigel, ktorá je priedušná a zároveň chladí po celý čas spánku. Pod vrstvou gélovej peny sa nachádza pamäťová pena Memoform a naposledy vrstva studenej peny Eliosoft, ktorá vytvára dokonalú rovnováhu medzi pohodlím a oporou tela vďaka rozloženiu telesnej hmotnosti po celej dĺžke matraca.

 

V polovici roka 2018 sme obmenili podobu poťahu matracov z kolekcie Magnigel. Jedná sa o dizajnové vylepšenie, ktorého cieľom je omladenie kolekcie. Všetky parametre, ako je zloženie materiálov, použité peny a ich vrstvy, tuhosť matracov a ceny zostávajú bez zmeny. Jedinečné zdravotné aspekty a spánkový komfort tak boli zachované a kolekcie súčasne získala na ešte atraktívnejším vzhľade.

Technické parametre

Kolekcia Magnigel
Rozmery 90×200 cm
Výška 23 cm
Tuhosť stredne mäkká
Poťah viskóza
Snímateľný poťah Áno
Prateľný poťah 30°C
Nosnosť 150 kg