Technické parametre
| Kolekcia | Materasso |
| Výška | 21 cm |
| Tvrdosť | |
| Fyziosystém | 7 (počet zón tuhosti) |
| Nosnosť | 130 kg |
| Polohovateľný rošt | Áno |
| Prateľnosť poťahu | Áno, 60°C |
| Pri zdravotných problémoch | Potenie |
| Záruka (roky) | 3 |
| Kategória |
Prírodné, Partnerské, Seniorské, Sendvič, Studená pena, Študentské
|



