logo

Nábytok je pre domov nenahraditeľný doplnok, dlhodobá investícia. Práve preto je dôležité aby ste si pri kúpe vybrali nábytok, ktorý zodpovedá Vášmu vkusu, je kvalitný, trvácny a pohodlný.

Kontakt

0903565483 beunabytok@gmail.com info@vasinterier.sk

Magniflex Magnigel Deluxe Dual 12

DomovNezaradenéMagniflex Magnigel Deluxe Dual 12

Magniflex Magnigel Deluxe Dual 12

od

 

Atraktívny snímateľný a prateľný poťah (40°C) z viskózy
Vrstva gélové peny Magnigel prešitá do poťahu (1 cm)
Vrstva pamäťovej peny Memoform prešitá do poťahu (1 cm)
Super mäkké vlákno, izolačná bavlnená vrstva
Gélová pena Magnigel (5 cm)
Vrstva pamäťovej peny Memoform (3 cm)
Vrstva studenej peny Eliosoft (17 cm)
Cena na vyžiadanie

 

Mám záujem o produkt - zaslať dopyt
Kategória:
Popis

Popis

Matrac Magnigel Deluxe Dual 12 obsahuje revolučnú gélovú penu Magnigel, ktorá chladí ako gél a pritom je priedušná ako pena. Matrac je teda vhodný pre horkokrvných spáčov alebo do teplých ročných období. Vzhľadom k tomu, že matrac je obojstranný, v lete je možné využiť efekt gélovej peny a v zime je možné jadro otočiť.

 

Vo viskóznom  poťahu so znakmi Magniflex je všitá vrstva pamäťovej peny pre ešte vyšší komfort. Na jadre matraca je exkluzívna gélová pena Magnigel, ktorá je priedušná a zároveň chladí po celú dobu spánku. Pod vrstvou gélovej peny sa nachádza pamäťová pena Memoform a naposledy vrstva studené peny Eliosoft, ktorá vytvára dokonalú rovnováhu medzi pohodlím a oporou tela vďaka rozloženiu telesnej hmotnosti po celej dĺžke matraca.

 

Matrac je navyše v rozmeroch 150 cm a širší dodávaný v tzv. Duálnom komforte, to znamená, že je vhodný pre páry s odlišnými požiadavkami na tuhosť matraca. Jednoducho rozopnete poťah a otočte jadro na svojej strane matraca podľa vašich preferencií a využívajte zároveň prednosti spoločného matraca.

 

V polovici roka 2018 sme obmenili podobu poťahu matracov z kolekcie Magnigel. Jedná sa o dizajnové vylepšenie, ktorého cieľom je omladenie kolekcie. Všetky parametre, ako je zloženie materiálov, použité peny a ich vrstvy, tuhosť matracov a ceny zostávajú bez zmeny. Jedinečné zdravotné aspekty a spánkový komfort tak boli zachované a kolekcie súčasne získala na ešte atraktívnejším vzhľade.

Technické parametre

Kolekcia Magnigel
Rozmery 90×200 cm
Výška 30 cm
Tuhosť mäkká, stredne mäkká
Poťah viskóza
Snímateľný poťah Áno
Prateľný poťah 30°C
Nosnosť 150 kg