Technické parametre
| Kolekcia | Magnistretch |
| Rozmery | 90×200 cm |
| Výška | 23 cm |
| Tuhosť | stredne tuhá |
| Poťah | viskóza, outlast |
| Snímateľný poťah | Áno |
| Prateľný poťah | 30°C |
| Nosnosť | 150 kg |
od
| Atraktívny snímateľný a prateľný poťah z viskózy a Outlastu |
| Vrstva pamäťovej peny Memoform prešitá v poťahu |
| Hypoalergénne super mäkké vlákno |
| Studená pena Eliosoft s patentovaným jadrom Stretch (5 cm) |
| Studená pena Elioform s patentovaným jadrom Stretch (8 cm) |
| Studená pena Elioform (8 cm) |
| Cena na vyžiadanie |
Matrac Magnistretch 9 je zostavený z kombinácie vysoko kvalitných studených pien a priedušného viskózového poťahu s prešitou vrstvou pamäťovej peny. Tento matrac pozitívne napomáha pri zdravotných problémoch s chrbticou a s chrbtovým svalstvom (napríklad pri zosadaní chrbtice, bolestiach krčnej a bedrovej chrbtice a pod.) Počas spánku jemne naťahuje chrbticu do pôvodnej polohy bez ohľadu na spánkovú polohu a tým umožňuje regeneráciu jednotlivých stavcov a chrbtového svalstva. 8 hodín spánku na tomto matraci má podobný účinok ako 30 minút intenzívneho strečingu.
| Kolekcia | Magnistretch |
| Rozmery | 90×200 cm |
| Výška | 23 cm |
| Tuhosť | stredne tuhá |
| Poťah | viskóza, outlast |
| Snímateľný poťah | Áno |
| Prateľný poťah | 30°C |
| Nosnosť | 150 kg |