logo

Nábytok je pre domov nenahraditeľný doplnok, dlhodobá investícia. Práve preto je dôležité aby ste si pri kúpe vybrali nábytok, ktorý zodpovedá Vášmu vkusu, je kvalitný, trvácny a pohodlný.

Kontakt

0903565483 beunabytok@gmail.com info@vasinterier.sk

Magniflex Nuvola Dual 12

DomovNezaradenéMagniflex Nuvola Dual 12

Magniflex Nuvola Dual 12

od

 

Snímateľný a prateľný poťah z patentovanej termoregulačnej textílie Thermic®
Vrstva peny Memosoft prešitá v poťahu (2 cm)
Hypoalergénne super mäkké vlákno
Inovatívna pena na základe vody Aquabreeze (12 cm)
Studená pena Elioform (12 cm)
Technológia Airyform zaisťuje dokonalé prevzdušnenie
Cena na vyžiadanie

 

Mám záujem o produkt - zaslať dopyt
Kategória:
Popis

Popis

Matrac Nuvola Dual 12 je extrémne pohodlný veľmi mäkký vysoký matrac. Poťah zo špeciálnej hebkej a chladivej textílie Thermic® poskytuje okamžitú úľavu pre telo počas teplých letných dní. Príjemný pocit sviežosti pri kontakte s pokožkou zlepšuje kvalitu odpočinku. Táto textília môže byť prirovnávaná k akémusi „tepelnému akumulátoru“, ktorý je dobíjaný nahromadeným ľudským teplom a uvoľňuje ho, akonáhle telesná teplota klesne. Vďaka tomu počas spánku nedochádza k jej výkyvom.

 

Do poťahu je navyše prešitá 2cm vrstva peny Memosoft, ktorá ponúka spiacemu pocit extrémnej mäkkosti a neuveriteľného pohodlia. Vrstva inovatívnej peny Aquabreeze s vysokou hustotou na základe vody má exkluzívnu štruktúru tvorenú otvorenými bunkami. Umožňuje jednoduché prúdenie vzduchu a zaisťuje tak optimálne rozptýlenie nahromadeného telesného tepla. Spodná vrstva studenej peny Elioform poskytuje vhodnú ortopedickú podporu chrbtici. Technológia Airyform zaisťuje dokonalé prevzdušnenie matraca.

 

Matrac je navyše v rozmeroch 140 cm a širšie dodávaný v tzv. duálnom komforte, to znamená, že je vhodný pre páry s odlišnými požiadavkami na tuhosť matraca. Jednoducho rozopnite poťah a otočte jadro na svojej strane matraca podľa Vašich preferencií a využívajte zároveň prednosti spoločného matraca.

Technické parametre

Kolekcia Nuvola
Rozmery 90×200 cm
Výška 30 cm
Tuhosť mäkká, supermäkká
Poťah thermic, viskóza
Snímateľný poťah áno
Prateľný poťah 30°C
Nosnosť 150 kg